© 2018 PTH Oddział w Poznaniu. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: kapary.com

Najbliższy wykład odbędzie się:

29 marca 2022 r. (wtorek) – w sali dziekańskiej Wydziału Historii (1.63, parter), Collegium Historicum, ul. Uniwersytetu Poznańskiego 7, Poznań. godz. 14.15.

prof. Michał Zwierzykowski (UAM), prof. Robert Kołodziej (UWr), Z badań nad spuścizną źródłową pogranicza Polski i Ukrainy. Edycja akt sejmikowych województwa bełskiego z lat 1572-1772 (1792) – geneza i realizacja

Przydatne informacje

W kilku słowach o PTH - oddział w Poznaniu

Polskie Towarzystwo Historyczne - Oddział w Poznaniu zrzesza historyków i pasjonatów historii z Wielkopolski oraz zajmuje się promowaniem historii.

Znajdź nas na Facebooku:

Kontakt:

Polskie Towarzystwo Historyczne
Oddział w Poznaniu
ul. Uniwersytetu Poznańskiego 7
61-614 Poznań
kontakt@pth-poznan.net.pl
 

Uprzejmie informujemy, że 9 grudnia w auli bp. Jana Lubrańskiego (Collegium Minus) odbędzie się jubileusz siedemdziesiątych urodzin prof. dr. hab. Leszka Mrozewicza - wybitnego znawcy dziejów antycznej Grecji i Rzymu, wspaniałego naukowca, twórcy i wieloletniego Kierownika Zakładu Historii Społeczeństw Antycznych (obecnie pod nazwą Pracowni Historii Starożytnej Grecji i Rzymu) na Wydziale Historii UAM, Dyrektora Instytutu Kultury Europejskiej UAM i członka PTH, działającego w Komisji Historii Starożytnej przy Zarządzie Głównym PTH.
Ze względu na środki ostrożności podjęte przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w związku z sytuacją epidemiczną uroczystość będzie miała charakter kameralny, z udziałem nielicznych zaproszonych Gości. Będzie jednak można ją obejrzeć w bezpośredniej transmisji udostępnionej na Facebooku Instytutu Kultury Europejskiej UAM i Wydziału Historii.
Organizatorzy:
Wydział Historii UAM
Instytut Kultury Europejskiej UAM w Gnieźnie

 

Polskie Towarzystwo Historyczne w Poznaniu wspiera nagrody na Wydziale Historii UAM.
06 grudnia 2021
Jubileusz siedemdziesiątych urodzin prof. dr. hab. Leszka Mrozewicza
Polskie Towarzystwo Historyczne w Poznaniu

Polskie Towarzystwo Historyczne

Oddział w Poznaniu

Pth-poznan
Pth-poznan
Facebook Pth-poznan.Polskie Towarzystwo Historyczne Oddział w Poznaniu